Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Trzciel-Odbudowa - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Rynek pierwotny

Dom bliźniak

Łowyń(Trzciel-Odbudowa + 15 km)

1 200 000 zł227,87 m² 5 266,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:702 m²

Oferujemy na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej lokalizacja: nieruchomość położona w gminie Międzychód, powiat międzychodzki, województwo wielkopolskie. Specyfikacja: numer ewidencyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Sątopy

Sątopy(Trzciel-Odbudowa + 22 km)

1 200 000 zł177,55 m² 6 759 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 154 m²

Dom jednorodzinny (137,55 m2) z dodatkowym mieszkaniem (40 m2) komfort, funkcjonalność i potencjał inwestycyjny. Na sprzedaż lub zamiana z dopłatą na mieszkanie w Nowym Tomyślu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak

Nowy Tomyśl(Trzciel-Odbudowa + 16 km)

670 000 zł81 m² 8 271,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Oferujemy jasny i funkcjonalny lokal mieszkalny w stanie niewymagający żadnych nakładów finansowych. To doskonała propozycja dla osób, które chcą wprowadzić się od razu, bez remontów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Dworcowa

Kwilcz(Trzciel-Odbudowa + 24 km)

750 000 zł119 m² 6 302,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:439 m²

Kwilcz. ul. Dworcowa dom w zabudowie bliźniaczej o pow. 119 m2 na działce 439 m2 stan deweloperski plus dom wykonano z najlepszych materiałów energooszczędnych ocieplenie 20 cm.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Korzenna

Glinno(Trzciel-Odbudowa + 16 km)

630 000 zł90,12 m² 6 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 947 m²

Oferta sprzedaży segmentu/mieszkania w stanie deweloperskim lub na każdym etapie budowy. Istnieje możliwość zamiany nieruchomości na mieszkanie lub grunt. Lokalizacja: miejscowość Glinno ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Piaskowa

Nowy Tomyśl(Trzciel-Odbudowa + 16 km)

949 000 zł215,18 m² 4 410,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:758 m²

Polecam do sprzedaży dom wolnostojący położony przy ul. Piaskowej w Nowym Tomyślu. Dom jednorodzinny z poddaszem użytkowym, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 165m. Wykonany.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Zbąszyńska

Miedzichowo(Trzciel-Odbudowa + 4 km)

1 149 000 zł120 m² 9 575 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Wynagrodzenie biura pokrywa właściciel nieruchomości. Na sprzedaż prezentujemy Leśny Dom, który leczy duszę - położony w miejscowości Miedzichowo (woj.wielkopolskie, pow.nowotomyski), przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Nowa Wieś Zbąska

Nowa Wieś Zbąska(Trzciel-Odbudowa + 20 km)

440 000 zł129,26 m² 3 403,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący